Veckoauktion den 28 maj 2001

  • Sortera efter

  • 6267
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 6204
    GRAVYRER 2 st jaktmotiv, England, spräckt glas
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 4283
    LITO Lars Norrman, 100x67
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 4207
    MATTA Tunisien, 190 x 245
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 6199
    MORTLAR 2 st, med stöt, mässing
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 2278
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 3046
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 3048
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 2275
    ORIENTMATTA Heris 350x270
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 6108
    PELARBORD 1800-tal, rotfanér, H68
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 5040
    SKULPTUR Brons, H31
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 6200
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 6382
    TRÄSNITT 4 st, Svante Islinger
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 6173
    UTGÃ…R VINGLAS 8 st Finland
    UTGICK

    28 maj kl 16:00
  • 6281
    VAS Friberg, Gustavsberg, h. 32, lagning
    UTGICK

    28 maj kl 16:00